Veli Bülteni

 

OKULUMUZUN GENEL İŞLEYİŞİ

1. Okulumuz Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı, özel Nuray Vural Anaokulu  statüsünde olduğundan, 12 ay hizmet vermektedir.

2. Okulumuz mesaiye erken giden velilerimiz düşünülerek 07.30 da açılmakta ve Nöbetçi Öğretmenlerimiz tarafından çocuk kabulüne başlanmaktadır. Akşam Kış günlerinde Saat 17:00 Yaz günlerinde ise 17:00’a kadar eğitim devam etmekte, Servisle giden öğrencilerimiz bu saatlerde kurumdan ayrılmaktadır. Ancak çalışan velilerimiz için okulumuz, nöbetçi öğretmen nezaretinde 17.30'a kadar açık tutulmaktadır.

3.Hafta sonu tatilleri ve resmi tatiller dışında iklim koşulları, tadilat ve bakım nedeniyle Kurumumuz tatil edilir.
Uzun süreli tadilat ve bakımlarda yapılan tatillerde Öğrencilerden ücret alınmaz.  Kendi isteğiyle ya da hastalık nedeniyle okula gelinmeyen günler için herhangi bir ücret indirimi yapılmaz. Ancak uzun süreli ara vermek isteyen öğrenci velisi, konuyu okul idaresiyle görüşebilir.

4.Herhangi bir nedenle okula devam etmek istemeyen öğrenci velisi idareye başvurarak, çıkış belgesi imzalar ve ilişiğini keser, hizmet alınan günlerin hesabında iskontosuz tarife uygulanarak, kalan bakiye (varsa) kapatılır...
 
5.Her yıl İl fiyat tesbit komisyonunca belirlenen kurum ücretini Veliler ödemeyi kabul eder.

6.Çocuğunda bulaşıcı hastalık olması halinde mutlaka okula haber verilmelidir. Hasta çocuklar tedavi oluncaya kadar okula kabul edilmezler.

7.Velilerin öğretmenle eğitim saatleri içinde telefon görüşmesi yapması, idaremizce uygun görülmemektedir. Önemli hususlarda idareye not bırakılır. Öğretmen-Veli Telefon görüşmesi öğle Saat :12.00-13.00 arası yapılabilir. Acil durumlarda ise, 0276 288 88 88 ve 0507 511 91 81  ve 05058217338 No’lu Cep telefonları ile her zaman aranabilir.

8.Çocuklarını kendi getirip götüren velilerimizin, sözleşme yapılan saatleri aşmamaları önemle rica olunur.

10.Servisle gelecek öğrencilerimizin gecikmeye sebebiyet vermemek için belirtilen saatten 5 dk. önce yol güzergahına veya Apartman kapısı önüne çıkarılmaları gerekmektedir.
 
11.Okulumuzca düzenlenen Gezi, Sinema, Tiyatro, Piknik v.s etkinlikler için ayrıca ek ücret talebi velilerce karşılanır,izin belgesi imzalanmayan öğrencinin okuldan ayrılmasına müsaade edilmez.(Okul içinde olan programlar için veli ile görüşülerek durum değerlendirilir.)